Иглички за заклучување

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Иглички за заклучување производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!
Нашите

Иглички за заклучување

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
  • Иглички за заклучување - Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
Иглички за заклучување
модел - Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
Сигурната заштита од манипулација и дупчење со висококвалитетен систем за заклучување и патентирани специјални пинови се со висока безбедност.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч

Технологија:
  • 5 телескопски иглички,со до 1,000,000 клучни варијации.
  • Анти-заштита од дупчење преку стврднати челични штипки.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За автомобил анти-употреба на системот за кражба

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder (Bank Safety)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Иглички за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Иглички за заклучување производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
High security cam vending lock cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings