Тамблери за клучеви

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. интегрираше производител, снабдувач и извозник. Со нашето богато искуство и работливи и вредни членови на персоналот, можеме да исполниме различни барања од различни типови клиенти. Главно сме ангажирани во Тамблери за клучеви, а нашите производи добро се продаваат во Taiwan. Вршиме строги инспекции за квалитет над секоја серија / производ. Willе се потрудиме да ви служиме и се надеваме дека ќе станеме еден од вашите пријатели и деловни партнери.
Нашите

Тамблери за клучеви

се продаваат во многу места низ целиот свет и да се победи со голема восхит и нашироко се верува дома и во странство. Сериозни работи ставови и совршена по продажбата на услугата се суштината на принципот раст на компанијата.
  • Тамблери за клучеви - Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
Тамблери за клучеви
модел - Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
Сигурната заштита од манипулација и дупчење со висококвалитетен систем за заклучување и специјални иглички се со висока безбедност.
Патент:САД:6519988,Франција:115651,Тајван:193248 година,Германија:201 19 663.8,копното
Кина:530843,Јапонија:3084152,Израел,Италија,Аплицираат Индија и други земји.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч
  • Технологија:
  • 8 независни елементи за заклучување во 3 рамнини,со клучни варијации помеѓу 10000 бр.
  • Со дијаметар од само 18 мм,флексибилност при изработка на различни елементи за заклучување и должина од 15.65 mm до 23.15 мм.
  • 8-15 независни елементи за заклучување во 3 рамнини,со 1728 до 1,953,125 клучни варијации.
  • Може да се прилагодат надворешните димензии 15мм-Должина 22 мм.
  • Анти-дупчење заштита преку зацврстени челични штипки или плоча.
  • Специјални анти-пински систем со висока безбедност.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За сите брави кои бараат висока безбедност

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder (Bank Safety)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тамблери за клучеви, треба да знаете за највисок квалитет на Тамблери за клучеви производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
High security cam vending lock cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings