Крст заклучување

Ние сме искусни Taiwan Крст заклучување производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Понатаму употребата на најдобар квалитет на суровините и напредни машини опрема ни овозможува да имаат подобра контрола над нашите производствени процеси, овозможувајќи ни да се произведе

Крст заклучување

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди во однос на квалитет, трајност и финиш.
  • Крст заклучување - Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
Крст заклучување
модел - Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
Специјален патент дизајниран вкрстен цилиндар со крстовиден клуч со сигурна манипулација и едноставна конструкција со најниска стапка на дефекти.

Патент:TW I589764

Материјал:Цилиндар од месинг и железен крстовиден клуч

Технологија:
  • Цилиндар со една игла со 3 улоги.
  • Специјално дизајнирани навлаки би можеле да анти-прашина и спречување на опструкција на туѓо тело во цилиндерот.
  • Достапен е уникатен дизајниран тип T.
Апликации:За употреба во воз и приспособено за сите безбедносни потреби.

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder (Bank Safety)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Крст заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Крст заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
High security cam vending lock cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings