Цилиндар за заклучување на автомобилот

Taiwan производителот, снабдувачот, ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. беше добро познат компанијата да обезбеди Цилиндар за заклучување на автомобилот производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Ние гаранција ние мора да ви ги задоволи со нашите производи и услуги. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите

Цилиндар за заклучување на автомобилот

, Можете да ни каже. Ние ќе ви даде првични одговор. Ако сте заинтересирани во нашите производи или сакате да истрага, Ве молиме слободно да контактирајте не или можете да e-mail на нас. Придружете ни се сега!
  • Цилиндар за заклучување на автомобилот - Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
Цилиндар за заклучување на автомобилот
модел - Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
Сигурната заштита од манипулација и дупчење со висококвалитетен систем за заклучување и патентирани специјални пинови се со висока безбедност.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч

Технологија:
  • 6-пински калапи,со до 12,500 клучни варијации.
  • 6 единечни и 5 двојни иглички се опционални.
  • Анти-дупчење и заштита од берење преку зацврстени челични штипки и иглички.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За автомобил анти-користење на системот за кражба и употреба на катанец
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Lock Cylinder (Bank Safety)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Цилиндар за заклучување на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
High security cam vending lock cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings