Заклучување со клучеви на цилиндарот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. имаат броеви на истакнати дизајнери, инженери, извоз бизнисмен, маркетинг, производство и професионален менаџмент сила. Преку истражување и развој постојано, за прием на странски напредна технологија, усовршување и подобрување на нашите уметност и занаети, нагласувајќи на квалитетот, нашата Заклучување со клучеви на цилиндарот стана специјален уметност и занаетчиство.
Зошто глобалните купувачи ја избираат нашата компанија за да ги купат најдобрите Заклучување со клучеви на цилиндарот ? Бидејќи нашата цел е да продолжиме да произведуваме и да обезбедуваме производи со најдобар квалитет на сите клиенти. Со седиште во Тајван, ние секогаш обезбедуваме професионални производи и услуги. Одржувањето на задоволството на клиентите е наша постојана цел.
  • Заклучување со клучеви на цилиндарот - Lock Cylinder (Bank Safety)
Заклучување со клучеви на цилиндарот - Lock Cylinder (Bank Safety) Заклучување со клучеви на цилиндарот - Lock Cylinder (Bank Safety)
Заклучување со клучеви на цилиндарот
модел - Lock Cylinder (Bank Safety)
Сигурната заштита од манипулација и дупчење со висококвалитетен систем за заклучување и патентирани специјални пинови се со висока безбедност.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч

Технологија:
  • 5 телескопски иглички плус 1 план од 3 странични иглички,со до 10,000,000 клучни варијации.
  • Анти-заштита од дупчење преку стврднати челични штипки.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За заклучување на безбедносната кутија и за сите брави кои бараат висока безбедност.
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Lock Cylinder (Bank Safety)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Car Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (Automobile Usage)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Lock Cylinder of Pin Tumbler (8 pins)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Cross Lock Cylinder / Cruciform Key
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување со клучеви на цилиндарот, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување со клучеви на цилиндарот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
High security cam vending lock cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings