Закачете безбедносно заклучување

Од нашиот естаблишмент, имаме развиена од мало претпријатие во сеопфатна група, интегрирањето на производителот, снабдувачот и извозник на Закачете безбедносно заклучување. Ние сме сигурни дека нашите производи со висок квалитет и одличен услуги ќе биде прифатена од страна на растечката листа на задоволни клиенти. контактирајте не е првиот чекор да се изгради долга и успешна деловен однос со нас.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Закачете безбедносно заклучување

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
 • Закачете безбедносно заклучување - Mono Pin Security Lock
Закачете безбедносно заклучување
модел - Mono Pin Security Lock
Апликации:
За индустриски,комерцијални,автомобилска и станбена употреба.
Специјална употреба на автомобили на пазарот во Централна и Јужна Америка.

Опис:
 • Цилиндар со 8 пински калапи.За поголема безбедност, може да се прилагоди цилиндарот за заклучување.
 • Анти-Заштита од дупчење преку стврднат оков и тело на бравата.
 • Црно електрофоретско куќиште на бравата со светла хромирана оков
 • Цилиндар со висока безбедност и 3 компјутерски клучеви

Материјал:
 • Цевка:црн електрофоретски стврднат челик
 • Тело за заклучување:Цинк легура
 • Цилиндар:цврст месинг
 • Окови:Сјаен хром стврднат челик,достапни се различни должини на окови
 • Клуч:месинг обложен со никел со пластична глава за клуч
 • Завршува:Никел хром мат,никел хром,црно обложена

Клучеви:
 • Реверзибилен никел сребрен клуч со пластична глава
 • Достапен во целото никел сребро и прилагоден клуч
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Mono Pin Security Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Закачете безбедносно заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Закачете безбедносно заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GPS Smart Lock – I-Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Закачете безбедносно заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Закачете безбедносно заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Закачете безбедносно заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Закачете безбедносно заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Spare Tire Lock – STL Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Закачете безбедносно заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Закачете безбедносно заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Armored Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Закачете безбедносно заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Закачете безбедносно заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Hood Lock / Electronic Hood Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings