Заклучување на резервна гума

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Заклучување на резервна гума in Taiwan. Ние ги користиме однапред технологија да ги обработи и да се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот тим за истражување изгледа за иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развојот на производ-потреба-базирани решенија. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Заклучување на резервна гума

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
 • Заклучување на резервна гума - Spare Tire Lock – STL Series
Заклучување на резервна гума
модел - Spare Tire Lock – STL Series
Резервна брава за гума со светла хромирана челична окова и црна електрофоретска зацврстена челична цевка.

Опис:
 • Цилиндар со 8 пински калапи,комбинација на копчиња повеќе од 5000 броеви.
 • Анти-Заштита од дупчење преку стврднат оков и тело на бравата.
 • Црно електрофоретско куќиште на бравата со светла хромирана оков
 • Цилиндар со висока безбедност и 3 компјутерски клучеви

Материјал:
 • Цевка:црн електрофоретски стврднат челик
 • Тело за заклучување:Цинк легура
 • Цилиндар:цврст месинг
 • Окови:Сјаен хром стврднат челик
 • Клуч:месинг обложен со никел со пластична глава за клуч
 • Завршува:Никел хром мат,никел хром,црно обложена

Клучеви:
 • Реверзибилен никел сребрен клуч со пластична глава
 • Достапен во сите никел сребро и прилагоден тип на клучеви
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Spare Tire Lock – STL Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Заклучување на резервна гума, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GPS Smart Lock – I-Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Заклучување на резервна гума, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Заклучување на резервна гума, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Armored Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Заклучување на резервна гума, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mono Pin Security Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Заклучување на резервна гума, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Hood Lock / Electronic Hood Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings