Заклучување на хаубата

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е прва класа техничка компанија, специјализирана за обезбедување Заклучување на хаубата, база во Taiwan. Се фокусираме на истражување и развој на производи, како и производство и продажба на нив со висок квалитет.
Нашите

Заклучување на хаубата

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
 • Заклучување на хаубата - Hood Lock / Electronic Hood Lock
Заклучување на хаубата
модел - Hood Lock / Electronic Hood Lock
Опис:
 • Висококвалитетна цевка со внатрешна пластична лост и жица
 • Со комплетно пакување со завртки
 • Должината на цевките и жиците е достапна во друга големина на барање од купувачот
 • Цилиндар на системот со 5 телескопски иглички.
 • Со 3 компјутерски клучеви

Тип на електроника-
Опис:
 • Анти-брава за хауба за кражба со електромагнет и прекинувач
 • Висококвалитетна цевка со внатрешна пластична лост и жица
 • Со комплетно пакување со завртки
 • Должината на цевките и жиците е достапна во друга големина на барање од купувачот

Материјал:
 • Метална кутија и пластична кутија
 • Челични завртки,болт,мијалник и алати во никел хром
 • Најлонска и ПВЦ цевка со челична жица внатре
 • Црна обвивка од цилиндар од легура на цинк со месинг цилиндар и клуч
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Hood Lock / Electronic Hood Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на хаубата, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на хаубата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
GPS Smart Lock – I-Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на хаубата, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на хаубата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на хаубата, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на хаубата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Spare Tire Lock – STL Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на хаубата, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на хаубата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Armored Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на хаубата, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на хаубата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Mono Pin Security Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings