Паметно заклучување GPS

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. се ангажирани во нудејќи широк спектар на Паметно заклучување GPS. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.
Имаме сопствен моќен таленти кои може да бидете сигурни да испорака на време со добар квалитет и прифатлива цена.

Паметно заклучување GPS

има положено строга проверка и може да се пофали здрава пазарна репутација.
 • Паметно заклучување GPS - GPS Smart Lock – I-Lock
Паметно заклучување GPS
модел - GPS Smart Lock – I-Lock
СВЕТ’С 1улПАМЕТЕН КАТАН
Идентификувајте:Кој пристапува до вашата брава?Кога&Каде?

Јас-Заклучување® е висока-безбедносен интелигентен паметен катанец што може да следи,дејствува како контролер за пристап,пријавете и соопштете ги неговите локации,активности и настани во реално-време.Корисниците кои транспортираат чувствителни предмети го користат I-заклучување,не само да се спречи грабежот, туку и да се одржува дневник на настани со временски печат.Изграден со високо-ударни материјали и манипулација-доказ дизајн,Јас-Заклучувањето е врвниот систем за интелигентна брава на пазарот денес.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
Дизајн:
 • Времето-Доказна станбена единица која може да издржи температурни варијации(-30˚В до+130˚В)UL94 стандард.
 • Работна температура: -25˚В до+80˚В
 • Конструкција отпорна на манипулации
 • Високо отпорен на удари
 • Оцена со IP6X
Контрола и операции
 • Отворање без клуч преку QR-код,OTP далечински,GPRS/порака,Bluetooth,мобилна и веб-апликација.
 • Дозвола за пристап до 10 физички корисници
 • Дозволен пристап за неограничен број виртуелни корисници
 • Идентификувајте и пријавете ги корисниците пристапи до Заклучувањето
 • Функцијата со подеднакво копче овозможува отворање на сите брави со помош на еден клуч
 • Функцијата Single Master Key овозможува отворање до 250 брави
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
GPS Smart Lock – I-Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Паметно заклучување GPS ->, треба да знаете за највисок квалитет на Паметно заклучување GPS производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Паметно заклучување GPS ->, треба да знаете за највисок квалитет на Паметно заклучување GPS производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Spare Tire Lock – STL Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Паметно заклучување GPS ->, треба да знаете за највисок квалитет на Паметно заклучување GPS производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Armored Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Паметно заклучување GPS ->, треба да знаете за највисок квалитет на Паметно заклучување GPS производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Mono Pin Security Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Паметно заклучување GPS ->, треба да знаете за највисок квалитет на Паметно заклучување GPS производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Hood Lock / Electronic Hood Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings