Оклопен катанец

Ние сме специјализирани во понудата на различни Оклопен катанец. Ние настојуваме да лидер во оваа индустрија со години искуство во производство, снабдување и извозник на производи во Taiwan. Ние нудиме прилагодени решенија за нашите клиенти да ги задоволат нивните специфични потреби и барања. Ние, исто така, се осигура дека нашите машини се стручно наменети да одговараат на различните барања на поединечните апликации.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Оклопен катанец

од сите делови на светот.
 • Оклопен катанец - Armored Padlock
Оклопен катанец
модел - Armored Padlock
Повеќенаменски оклопен катанец,анти-крадец стврднати окови и цевка се со висока безбедност.

Апликации:За индустриски,комерцијална и станбена употреба.

Опис:
 • Цилиндар со 6 пински калапи,комбинација на копчиња повеќе од 12500 бр.или може да се прилагоди.
 • Анти-Заштита од дупчење преку стврднат оков и тело на бравата.
 • Црно електрофоретско куќиште на бравата со светла хромирана оков
 • Цилиндри и компјутерски клучеви со висока безбедност

Материјал:
 • Цевка:црн електрофоретски стврднат челик
 • Тело за заклучување:Стипса.легура
 • Цилиндар:цврст месинг
 • Окови:Сјаен хром стврднат челик
 • Клуч:месинг обложен со никел со пластична глава за клуч
Завршува:Никел хром мат,никел хром,црно обложена

Клучеви:
 • Реверзибилен никел сребрен клуч со пластична глава
 • Достапен во целото никел сребро и прилагоден клуч
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Armored Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оклопен катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Оклопен катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
GPS Smart Lock – I-Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оклопен катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Оклопен катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оклопен катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Оклопен катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Spare Tire Lock – STL Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оклопен катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Оклопен катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Mono Pin Security Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Оклопен катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Оклопен катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Hood Lock / Electronic Hood Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings