Автомобил за заклучување на смена

Ние сме компанија која се бави со производство, снабдување и извоз на висок квалитет на Автомобил за заклучување на смена кои се прецизно изработени и многу прецизна направи. Нашите производи понуди трајни и долготраен век на клиентите. Нашата компанија има добро обучени маркетинг и материјал ракување кадар ние сме страсно посветена избави иновативни производи на нашите клиенти на време за да изградат посветла и одржлива иднина.
Ние нудиме повеќе високо ниво

Автомобил за заклучување на смена

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
 • Автомобил за заклучување на смена - Top Opening Gear Shift Locks
Автомобил за заклучување на смена
модел - Top Opening Gear Shift Locks
Карактеристики:
 • Насоката за отклучување е од врвот.Го спречува патникот’Седиштето за блокирање на дупката за клучот.Лесен за ракување.
 • Цилиндрите се произведени од CNC машина со висока прецизност.
 • Лесно се ракува со специјализирана надворешна обвивка и окови од типот U.Стандардот за поставување е цврст и стабилен со челична топка за прицврстување.
 • Флуоресцентна точка на капакот за прав на дупката за клучот е видлива во темница и лесно може да се вметне клучот.

Инсталација:
 1. Мора да се комбинира со специфична форма прицврстена железна плоча.
 2. За автомобил со автоматски менувач, тој е прицврстен на опрема за паркирање.За мануелен е на брзина за рикверц.
 3. Се предлага инсталацијата да ја направи технички персонал за да се обезбеди точност.
 4. Предложи инсталацијата да се направи пред новите возила од фабриката за автомобили да им бидат предадени на клиентите.

Спецификации:
 1. Клуч:Опремен со 3 парчиња клуч и една картичка со пин број
 2. Цилиндричен единечен/двојни иглички(изборен) :За 6 единечни пинови има 12,500 избор на комбинација(општо) /За двојна игла 800,000 избор на комбинација(напредни).
 3. Окови:Челичниот материјал со стврднат третман,е способен за анти-пила и анти-сечење.Стандардната должина е 115 мм.Достапни се и други големини.
 4. Бравата:Материјал од метална легура со стврднат третман,е способен за абење-отпорен и анти-уништување.
 5. Железо куќиште:Делот од лопата со третман за зацврстување.е способен за заварување армирање и анти-уништување.
 6. Јаткасти плодови:два комплети анти-расклопувајте навртки и еден сет на обични навртки.
 7. Лого:Логото може да се прилагоди.
 8. Пакет:20 комплети/ctn
Преземете го прирачникот:Инсталација-Горен тип на отворање

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Top Opening Gear Shift Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автомобил за заклучување на смена ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобил за заклучување на смена производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автомобил за заклучување на смена ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобил за заклучување на смена производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автомобил за заклучување на смена ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автомобил за заклучување на смена производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Round Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings