Автоматско заклучување на менувачот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е професионална Автоматско заклучување на менувачот производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.
Ние нудиме

Автоматско заклучување на менувачот

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
 • Автоматско заклучување на менувачот - Invisible Gear Shift Locks – Round Type
Автоматско заклучување на менувачот
модел - Invisible Gear Shift Locks – Round Type
Карактеристики:
 • Применет патент.Речиси може да се инсталира за сите модели на автомобили.
 • Бравата е преку интегрално произведена.
 • Тркалезната форма е нов дизајн на пазарот.
 • Цилиндрите се произведени од CNC машина со висока прецизност.
 • Бравата била изработена од тврди метали кои се анти-тепање,анти-дупчалка и анти-пилање.

Инсталација:
 1. Погоден за двата автоматски автомобили&рачен автомобил.
 2. Држачи за дупчење или не-држачите за вежба се прифатливи.
 3. Погоден за инсталирање пред да се дадат на купувачите новите возила од фабриката за автомобили.

Спецификации:
 1. Тело за заклучување:Материјалот е интегриран произведен со стврднат третман.
 2. Цилиндар:5 единечни иглички/4 двојни иглички се опционални.Дополнителна инсталација на анти-компонента за шиење,способен за анти-дупчење.
 3. Окови:Високо зајакнат тркалезен тип дизајниран со стврднат третман,способен за анти-пилање.
 4. Лого:Логото може да се прилагоди.
 5. Пакет:20 комплети/ctn
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Invisible Gear Shift Locks – Round Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автоматско заклучување на менувачот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Top Opening Gear Shift Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автоматско заклучување на менувачот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Автоматско заклучување на менувачот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings