Заклучување на менувачот на автомобилот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Заклучување на менувачот на автомобилот, Фабрика се наоѓа во Taiwan. со неколку години искуство, ние сме специјализирани за производство за него, Имајќи нашата сопствена фабрика, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена и со добар квалитет. голема цел е добредојдена. Ако ви требаат повеќе информации за нас, Ве молиме слободно да не контактирате, ќе ни биде мило да разговараат со вас во детали.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Заклучување на менувачот на автомобилот

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
 • Заклучување на менувачот на автомобилот - Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
Заклучување на менувачот на автомобилот
модел - Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
Карактеристики:
 • Патентиран дизајн во повеќе земји.Кога се намалува големината,инсталацијата се применува речиси за сите модели на автомобили.
 • Цилиндрите се произведени од CNC машина со висока прецизност.
 • Бравата била изработена од тврди метали кои се анти-тепање,анти-дупчалка и анти-пилање.

Инсталација:
 1. Погоден за двата автоматски автомобили&рачен автомобил.
 2. Држачи за дупчење или не-држачите за вежба се прифатливи.
 3. Погоден за инсталирање пред да се дадат на купувачите новите возила од фабриката за автомобили.

Спецификации:
 1. Железо куќиште:Материјалот е интегриран еден-парче челична цевка со стврднат третман.
 2. Цилиндар:8 иглички со 3 реда,повеќе од 50,000 сорти по избор.Дополнителна инсталација на анти-компонента за шиење,способен за анти-дупчење.
 3. Окови:Високо зајакнат тип D дизајниран со стврднат третман,способен за анти-пилање.Должина 130 мм,160 мм,180 мм.Други должини се достапни за нарачка.
 4. Бравата:Челични материјали стврднати третман,е способен за абење-пружајќи отпор&засилувач;анти-тепање.
 5. Пластична надворешна обвивка:Најлонски материјал.Бои на црно,сиво,и беж.
 6. Лого:Логото може да се прилагоди.
 7. Пакет:20 комплети/ctn
Преземете го прирачникот:Инсталација-Невидлив мини тип за заклучување на менувачот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на менувачот на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на менувачот на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Top Opening Gear Shift Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на менувачот на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на менувачот на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на менувачот на автомобилот ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на менувачот на автомобилот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Invisible Gear Shift Locks – Round Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings