Автоматско заклучување на менувачот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Автоматско заклучување на менувачот. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Автоматско заклучување на менувачот

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
 • Автоматско заклучување на менувачот - Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
Автоматско заклучување на менувачот
модел - Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
Карактеристики:
 • Лесен за ракување,удобен за употреба.
 • Бравата скриена во менувачот го задржува изгледот недопрен и зазема малку простор.
 • Подобра функција за да се спречи кражба.Ја намалува стапката на кражба.
 • Цилиндрите се произведени од CNC машина со висока прецизност.
 • Посебно ја користи иглата за кратка нога за комбинирање со челична плоча,зајакнување на анти-кражба и анти-функција на уништување.

Инсталација:
 1. Се предлага инсталацијата да ја направи технички персонал за да се обезбеди точност.
 2. Погоден за автоматски(Паркинг опрема) &прирачник(Рикверц)
 3. Применливо и за долната плоча со дупчење и без дупчење.
 4. Предложи инсталацијата да се направи пред новите возила од фабриката за автомобили да им бидат предадени на клиентите.

Спецификации:
 1. Цилиндар:За 6 единечни пинови има 12,500 избор на комбинација(општо) /За двојна игла 800,000 избор на комбинација(напредни).
 2. Окови:Тркалезна форма(Заеднички тип) /Д форма(Напредно).Челичниот материјал со стврднат третман е способен за анти-пилање.Стандардната должина е 130/160/180 мм.Други големини се достапни за нарачка.
 3. Бравата:Метален материјал со стврднат третман,е способен за абење-отпорен и анти-уништување.
 4. Пластична надворешна обвивка:бои на црна боја,сиво,и беж.
 5. Лого:Логото може да се прилагоди.
 6. Пакет:20 комплети/ctn
Преземете го прирачникот:Инсталација-Невидлив тип на заклучување на менувачот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Invisible Gear Shift Locks – Single / Double Shackle
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско заклучување на менувачот, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Top Opening Gear Shift Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско заклучување на менувачот, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Invisible Gear Shift Locks – Mini Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Автоматско заклучување на менувачот, треба да знаете за највисок квалитет на Автоматско заклучување на менувачот производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Invisible Gear Shift Locks – Round Type
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings