Цилиндар за заклучување на бандажот

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е снабдувач, кој го направи ексклузивна Цилиндар за заклучување на бандажот и е погодна за средината и high-end пазарот. Знаеме многу добро дека на висок квалитет, reasionable цена и добри по продажбата на услугата се клучевите на бизнис трансакција, оние што го нудиме за вас.
Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот, ние постојано ќе се развиваат нови

Цилиндар за заклучување на бандажот

производи. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
  • Цилиндар за заклучување на бандажот - Rim Lock Cylinder
Цилиндар за заклучување на бандажот
модел - Rim Lock Cylinder
One Lus произведува широк спектар на цилиндри за сите видови брави кои бараат висока безбедност,вклучувајќи цилиндар од европрофил,цилиндар за мрзнење,цилиндар на раб и патентиран цилиндар компатибилен со станбени,комерцијални брави за врати и завртки,брава на хаубата,заклучување на менувачот,банкарската безбедност и железницата што се користи.

Материјал:Месинг цилиндар и бронзен клуч
Механизам:
  • 5 телескопски иглички,комбинација на копчиња повеќе од 1,000,000 бр.
  • Позиција:360 степени
Апликации:За употреба за заклучување на вратата

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Rim Lock Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување на бандажот, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на бандажот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување на бандажот, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на бандажот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување на бандажот, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување на бандажот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings