Цилиндар за врата

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е производител, на снабдувачот и извозникот Цилиндар за врата со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила во Taiwan. Со широк спектар, одличен квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во на пазарот и други индустрии.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Цилиндар за врата

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Цилиндар за врата - Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
Цилиндар за врата
модел - Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
Сигурната заштита од манипулација и дупчење со висококвалитетен систем за заклучување и патентирани специјални пинови се со висока безбедност.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч од купроникел

Технологија:
  • 13 независни елементи за заклучување во 2 рамнини,со до 60,000,000 клучни варијации.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Материјал на клучот со врвен квалитет,силата и абењето-отпорни се 3 пати повеќе од бронзените.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За употреба за заклучување на вратата

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Цилиндар за врата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Rim Lock Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Цилиндар за врата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Цилиндар за врата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings