Цилиндар за заклучување

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.'s Цилиндар за заклучување на производителот, набавувачот и извозник е позитивен на континуиран раст во наредните месеци, иако повеќето очекуваат зголемување на приходите во странство да остане во рамките на големи проценти. Иако повеќето се убедени од продажбата на останатите во нагорна патека во месеците што следат, раководење раст и зголемување на конкуренцијата се да ги поттикнуваат да истражуваат различни области за дополнителни нарачки.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Цилиндар за заклучување

и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.
  • Цилиндар за заклучување - Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
Цилиндар за заклучување - Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA) Цилиндар за заклучување - Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
Цилиндар за заклучување
модел - Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
Имајте повеќе од 10 години искуство на цилиндар за заклучување на вратата во Јапонија со врвен квалитет и висока репутација.Цилиндерот е со сигурносни двојни пинови,заштита од дупчење со висококвалитетен систем за заклучување.

Материјал:Месинг цилиндар и клуч од купроникел,тело покриено достапно во месинг и нерѓосувачки челик

Технологија:
  • 9 независни елементи за заклучување во 2 рамнини,со до 640,000 клучни варијации.
  • Висококвалитетни компоненти,'рѓа-слободниот материјал спречува корозија.
  • Материјал на клучот со врвен квалитет,силата и абењето-отпорни се 3 пати повеќе од бронзените․
  • Површински бои:Сребрена,Браун,Достапни се темно кафеави и златни.
  • Со безбедносна картичка
Апликации:За употреба за заклучување на вратата
 
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Rim Lock Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндар за заклучување, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндар за заклучување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings