Заклучување на цилиндарот на раб

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. се наоѓа во Taiwan, Беше една од Заклучување на цилиндарот на раб производителот, набавувачот. Она што ние се со цел за да се произведуваат најдобрите производи и да добијат 100% доверба на клиентите и задоволството. "Сите вработени кои се вклучени, со висок квалитет, задоволството на клиентите" се нашата политика за квалитет за да се спроведе. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со сите заинтересирани клиенти. Ве молиме посетете ја нашата страница за повеќе детали производи информации. Ако сте интерес за нашите производи, контактирајте не, Ние ќе ви понудиме најдобра цена и супериорна висок квалитет. Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Заклучување на цилиндарот на раб

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
  • Заклучување на цилиндарот на раб - Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
Заклучување на цилиндарот на раб - Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler Заклучување на цилиндарот на раб - Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
Заклучување на цилиндарот на раб
модел - Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
One Lus обезбедува различни цилиндри за заклучување кои би можеле да ги задоволат сите високи безбедносни барања.Тоа’s вклучувајќи европрофил цилиндар,цилиндар за мрзнење,цилиндар на раб и патентиран цилиндар компатибилен со станбени,комерцијални брави за врати и завртки,брава на хаубата,заклучување на менувачот,безбедноста на банките и користењето на железницата.

*One Lus веќе ги приспособи цилиндрите по клиенти’спецификација од целиот збор за 20+години,како во Јапонија,Исток-Азија,Русија,САД и европскиот пазар.

Материјал:Месинг цилиндар и бронзен клуч со хромирана

Механизам:
  • Тамблер со 6 пина&Табла со 2 пина,комбинација на копчиња повеќе од 14,000 бр.
  • Позиција:360 степени/110 степени
Апликации:За употреба за заклучување на вратата
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Rim Cylinder Lock with Pin Tumbler
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на цилиндарот на раб ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на цилиндарот на раб производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Rim Lock Cylinder
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на цилиндарот на раб ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на цилиндарот на раб производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Pin Tumbler Cylinder (For Door Use)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Заклучување на цилиндарот на раб ->, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на цилиндарот на раб производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Door Lock Cylinder (BH, SW, HPD, RA)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings