Заклучување на резервоарот за гас

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. води Taiwan производителот, набавувачот и извозник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во Заклучување на резервоарот за гас и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

Заклучување на резервоарот за гас

ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
  • Заклучување на резервоарот за гас - Gas Tank Lock
Заклучување на резервоарот за гас
модел - Gas Tank Lock
Onelus специјално ја дизајнираше и ја произведе оваа брава на резервоарот за гас за да го обезбеди вентилот на резервоарите за размена.Операторот треба едноставно да ја отстрани бравата за продажба или изнајмување и да ја постави бравата на нов резервоар.

Во овој случај,традиционалните катанци може да се берат или исечат, а кафезите може лесно да се пробијат.Единствениот начин да го заштитите вашиот бизнис и јавноста е да го обезбедите секој резервоар со брава за повеќекратна употреба,клучен конкретно за вашиот бизнис.

Тоа’Лесно се заклучуваат цевките за само 2 чекори:
Користете го внатрешниот месинг приклучок за навој на цевките за гас.
Ставете ја надворешната брава.По заклучувањето,ќе покаже безделничење.

Место на потекло:Тајван

Име на брендот:Прилагодено

Материјал:
  • Внатрешен приклучок&даш;Месинг
  • Надворешна брава&даш;Никел&Хромирана со стврднат.

Заврши-Тело:
  • Никел хром светла(Изборен)
  • Електрофореза(Црното) -Стандарден

Апликации:
  • Контејнери со пропан гас,танкери,итн.

Пакет:
  • Бела кутија(Стандарден)
  • Кутија во боја(Изборен)
  • Двоен блистер(Изборен)
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Gas Tank Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на резервоарот за гас, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на резервоарот за гас производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Bike Security Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на резервоарот за гас, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на резервоарот за гас производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Combination Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на резервоарот за гас, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на резервоарот за гас производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Key Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings