Заклучување на кабел со клуч

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник специјализирана за развој и производство на Заклучување на кабел со клуч. Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се поседува добра репутација во истата индустрија со одличен квалитет и прифатлива цена.
Целиот персонал ќе полно работно срце услуги на

Заклучување на кабел со клуч

за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. Ние веруваме дека по продажба на услуги ќе започнат пред од дизајн и производство на строга квалитетот на системот.
  • Заклучување на кабел со клуч - Key Locking Cable
Заклучување на кабел со клуч
модел - Key Locking Cable
One Lus е еден од професионалните производители,не само што произведуваат индустриски брави,како што е бравата на резервоарот за гас, но и сите видови брави за велосипеди за секојдневна безбедносна употреба.Имаме широк производствен асортиман на индустриски брави во брава за резервоар за гас,безбедносни кабли за велосипеди,комбинирани кабли за заклучување и кабли за заклучување клучеви.

Сите-во-едно тешко безбедносно решение.

Материјал:Стврдната челична жица со ПВЦ капак,Телото и клучот на бравата од легура на цинк покриени со PP обвивка

Карактеристики:
  • Кабел за вртење од 6 мм покриен со ПВЦ,надворешниот дијаметар на кабелот е 10 mm
  • 1.Кабел долг 5 М,должината може да се прилагоди
  • Со интегрален 4-Механизам за заклучување управуван со иглички клуч
  • Вклучени се 2 клучеви
Апликации:Применливо за повеќе брави.Лесно заклучувачко тело за заклучување на тела на земја и употреба на мотор.

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Key Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на кабел со клуч, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на кабел со клуч производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Gas Tank Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на кабел со клуч, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на кабел со клуч производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Bike Security Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заклучување на кабел со клуч, треба да знаете за највисок квалитет на Заклучување на кабел со клуч производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Combination Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings