Комбинирана брава за кабел

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Комбинирана брава за кабел. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

Комбинирана брава за кабел

и најдобрите услуга.
  • Комбинирана брава за кабел - Combination Locking Cable
Комбинирана брава за кабел
модел - Combination Locking Cable
One Lus е еден од професионалните производители,не само што произведуваат индустриски брави,како што е бравата за резервоар за гас, но и сите видови брави за велосипеди за секојдневна безбедносна употреба.Имаме широк производствен асортиман на индустриски брави во брава за резервоар за гас,безбедносни кабли за велосипеди,комбинирани кабли за заклучување и кабли за заклучување клучеви.

Комбинирана брава со лесно поставување на лозинка

Материјал:Стврдната челична жица со ПВЦ капак,Телото и клучот на бравата од легура на цинк покриени со PP обвивка

Технологија:
  • Кабел за вртење од 6 мм покриен со ПВЦ,надворешниот дијаметар на кабелот е 10 mm
  • 1.Кабел долг 5 М,должината може да се прилагоди
  • Со 4-цифрена програмабилна комбинација за заклучување
  • Комбинација повеќе од 9000 бр.
Апликации:Комплет со катанци брави со клучеви или комбинирани брави

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Combination Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комбинирана брава за кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Комбинирана брава за кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Gas Tank Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комбинирана брава за кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Комбинирана брава за кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Bike Security Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комбинирана брава за кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Комбинирана брава за кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Key Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings