Безбедносен кабел за велосипеди

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Безбедносен кабел за велосипеди. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.

Безбедносен кабел за велосипеди

достапни во различни димензии, овие може да се прилагоди според специфичните барања на нашите клиенти. Понатаму, ние се тестираат овие строго пред да се потребите на нашите клиенти. Нашите производи се во согласност со добро дефинирани индустриски стандарди и достапни на разумни стапки.
  • Безбедносен кабел за велосипеди - Bike Security Cable
Безбедносен кабел за велосипеди - Bike Security Cable Безбедносен кабел за велосипеди - Bike Security Cable
Безбедносен кабел за велосипеди
модел - Bike Security Cable
One Lus е еден од професионалните производители,не само што произведуваат индустриски брави,како што е бравата на резервоарот за гас, но и сите видови брави за велосипеди за секојдневна безбедносна употреба.Имаме широк производствен асортиман на индустриски брави во брава за резервоар за гас,безбедносни кабли за велосипеди,комбинирани кабли за заклучување и кабли за заклучување клучеви

Јамка на двата краја,изработен од стврднат челичен кабел и покриен со заштитна,водоотпорен слој.

OneLus обезбедува различен дијаметар на кабел и различна должина на кабел за различни барања од клиентите.Должината може да се прилагоди.

Вообичаените стандардни спецификации се со дијаметар од 10 mm,12мм и 15мм.

Материјал:Челичен кабел со ПВЦ обложен

Карактеристики:
  • Можност за работа со У-обликувана брава и разни видови брави.
  • Плетениот челичен кабел има поголема отпорност на сечење од извртените кабли․
  • ПВЦ облогата штити од гребење.
  • Должината на кабелот може да се прилагоди.
Апликации:За употреба практично каков било катанец
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Bike Security Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безбедносен кабел за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Безбедносен кабел за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Gas Tank Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безбедносен кабел за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Безбедносен кабел за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Combination Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Безбедносен кабел за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Безбедносен кабел за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Key Locking Cable
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings