U окови

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на U окови. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.
Тие се високо ефикасни и нудиме одлична услуга во процесот на користење. Ние се осигура дека овие

U окови

се произведени од страна на нашите добавувачи користење меѓународните стандарди за квалитет да понуди одлични квалитетни производи на нашите клиенти.
  • U окови - U Shackles
U окови
модел - U Shackles
Со најнова технологија на производство,машина со висока прецизност и врв-квалитетни материјали,нашите производи стојат на високо ниво и ја задоволуваат побарувачката потребна за висока безбедност. -Достапен во различни должини и дијаметри за да одговара на различни потреби.
Исто така со професионално склопување машински и работници,One Lus International Co.,Ltd.секогаш се стреми да обезбеди производи со висок квалитет и услуга навремена испорака.

Спецификација:CNC обработени делови
Прецизност:1/1000 мм
Толеранција на обработка:0.1мм
Облога:Вода/Термичка обработка
Потекло:Тајван
Машинска обработка:ЦПУ струг за дупчење за вртење
Сервис:OEM/ОДМ
Материјал:Месинг,Бронза,Бакар,Легура на бакар,Челик,Легура од челик,Нерѓосувачки челик,Алуминиумска легура,Пластика,FRP и така натаму.
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
U Shackles
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто U окови, треба да знаете за највисок квалитет на U окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Key Options
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто U окови, треба да знаете за највисок квалитет на U окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
CNC Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто U окови, треба да знаете за највисок квалитет на U окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Disposable Firearms Pitting Cleaner Sets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings