ЦПУ делови

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет ЦПУ делови кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

ЦПУ делови

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!
  • ЦПУ делови - CNC Parts
ЦПУ делови
модел - CNC Parts
OneLus имаат CNC опрема за автоматизација и максимална работна димензија со дијаметар од 510 mm и должина од 310 mm.Секое барање кое бара висока прецизност ќе биде секогаш добредојдено.

Со најнова технологија на производство,машина со висока прецизност и врв-квалитетни материјали,нашите производи стојат на високо ниво и ја задоволуваат побарувачката потребна за висока безбедност.

CNC автоматски карактеристики:
  • Мулти-контрола на оската кон оригиналниот систем кој се состои од алат за банда и столб за алат од бедем.
  • Извонредно за високо-инкорпорирани се брзински машински и моќни за повеќе функции на обработка што овозможуваат карактеристиките на двете да се апсорбираат во една машина.
  • Тешки-извршување на должничко сечење за 8~Бедем со 10 станици.
  • Истовременото исклучување на централното дупчење и вртењето на конецот овозможува разновидна секундарна машина.

Материјал:
  • Бронза,Алуминиум,Месинг,Железо,Нерѓосувачки челик итн.

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
CNC Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите ЦПУ делови, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U Shackles
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите ЦПУ делови, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Key Options
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите ЦПУ делови, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Disposable Firearms Pitting Cleaner Sets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings