Шипка за чистење

Ние произведуваме, снабдуваме и извезуваме прилично широк спектар на производи во Taiwan, вклучувајќи го и Шипка за чистење во различни форми и големини. Производите на нашата компанија, исто така, можат да се прилагодат за задоволување на барањата на нашите меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме експертиза во производството на производи со врвен квалитет кои се совршено синхронизирани со модните трендови.
Ние сме многу сигурни дека имаме можност да ги произведуваме и снабдуваме најдобрите производи Шипка за чистење и цените се многу конкурентни. Ако вашата долгорочна набавка ќе ви помогне да го освоите пазарот, дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
  • Шипка за чистење - Disposable Firearms Pitting Cleaner Sets
Шипка за чистење
модел - Disposable Firearms Pitting Cleaner Sets
Дон’т пука со валкан пиштол!

Тоа би било многу опасно ако може’t исчистете ја 'рѓата и дупчењето на огненото оружје.Традиција потрошивме многу време за чистење на 'рѓата и дупчињата со користење сунѓер со масло за чистење.Потроши многу време и пари, но навистина не го реши проблемот.Рѓата и дупчењето ќе се зголемуваат со текот на времето,тогаш може да предизвика заглавување,неуспехот да се извлече, па дури и во сериозни случаи,може да не се затвори правилно што ќе доведе до погрешно палење или предвремено издишување.Сите овие проблеми се голем ризик за стрелецот.

Со повеќе од 30 години искуство со неуспех и тестирање повторно и повторно,нашата компанија конечно го измисли растворот за чистење на буриња и 'рѓа за еднократна употреба, кој може брзо и лесно да ја исчисти 'рѓата на бурето,дупчење и делови за оружје.
(Нормалните делови на оружјето, рѓата и дупчењата на цевката можат ефикасно да се отстранат во 5-10 минути.)

Згора на тоа,OneLus ги развива комплетите шипки за чистење за да бидат со чистењето како целосно поставени за лесно чистење на 'рѓата и дупчењето.Шипката за чистење може да биде направена од секаков вид материјали.

Место на потекло:Тајван
Име на брендот:Прилагодено
Тип:Чистач за дупчиња за огнено оружје за еднократна употреба
Апликација:Широк опсег(огнено оружје,делови за буре,делови од оружје или дури и на метални делови кои може да имаат 'рѓа и дупчење итн.)
Пакет:Бело пакување(Стандарден),Пакет во боја(изборен)

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Disposable Firearms Pitting Cleaner Sets
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шипка за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Шипка за чистење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U Shackles
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шипка за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Шипка за чистење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Key Options
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Шипка за чистење, треба да знаете за највисок квалитет на Шипка за чистење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
CNC Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings