Брави за складирање

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е професионална производител и снабдувач на Брави за складирање. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.
Ние сме во линија на извоз

Брави за складирање

. Нашите производи уживаат висок углед кај нашите клиенти. Ќе бидат задоволни со квалитетот и разумна цена. Надевам дека ќе соработуваме со вас.
  • Брави за складирање - Storage Locks
Брави за складирање
модел - Storage Locks
КАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Неговата многу практична употреба,One Lus не само што ја произведува оваа брава со висок квалитет како и обично, туку и дизајн за заклучување/отклучете го патот пред површината на бравата,тоа’многу се разликува од вообичаените пазарни артикли.
  • Специјалната димензија е дизајнирана на&Ослаш;65мм се разликува од нормалната големина на пазарот.Малку помал но со анти-дупчена заштита на цилиндрите.
  • Овие катанци со скриени окови направени од нерѓосувачки челик(SUS304),водоотпорен,висока безбедност,тешки-должноста и зацврстувањето на окови се најтешките катанци од нивниот тип што некогаш им се нудат на оние кои се сериозни во врска со безбедноста.
  • Телото на бравата го крие окното и на тој начин нуди максимална заштита од дупчење,пилање,љубопитните,стапчиња,извлекувачи на вдлабнатини и чекани&мдаш;па тие’се идеални за заштита на области со висока безбедност и се прилагодливи за апликации не само во магацини, туку и во гаражи,згради за складирање,возила,комерцијални објекти и индустриски постројки итн.
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Storage Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за складирање, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за складирање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за складирање, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за складирање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Container Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за складирање, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за складирање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Hockey Puck Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за складирање, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за складирање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Heavy Duty Security Hasp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings