Тешка должност Хасп

Ние се техничка Taiwan Тешка должност Хасп производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Ние сме insisit за истражување

Тешка должност Хасп

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
  • Тешка должност Хасп - Heavy Duty Security Hasp
Тешка должност Хасп
модел - Heavy Duty Security Hasp
КАРАКТЕРИСТИКИ:

Комплетна линија на секач за завртки-Доказни катанци со скриени окови со серии на димензии за оптимална безбедност што се користат на широки апликации&даш;дизајниран и произведен од OneLus.

Овој систем за заклучување со скриени окови во комбинација со нашиот уникатен катанец го обезбеди најкомплетниот пакет на располагање.
  • Бравата од не'рѓосувачки челик и хап обезбедува отпорност на временските услови и анти-'рѓа цел.
  • Мазна површина&даш;Нашиот уникатен дизајн за инсталација за скриени окови и завртки за висока безбедност и добар изглед.
  • Уникатниот безбедносен приклучок со различни големини може да избере уште повеќе, приспособени за да се задоволат потребите.
  • Дополнителни држачи за да се избегне недостаток на отклучени брави&даш;Откако ќе се отклучи,нормално треба да се најде некаде да се стави бравата,но може да најдете дека OneLus го додава држачот за да го реши овој проблем.
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Heavy Duty Security Hasp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка должност Хасп, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка должност Хасп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка должност Хасп, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка должност Хасп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Storage Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка должност Хасп, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка должност Хасп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Container Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тешка должност Хасп, треба да знаете за највисок квалитет на Тешка должност Хасп производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Hockey Puck Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings