Брави за контејнери

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. специјализира во производство, снабдување и извозник Брави за контејнери, Со една фабрика во Taiwan. главно произведува сите видови на оваа производи. Покрај тоа, ние може да ви обезбеди со договор производство или ви помогнат да се развие и дизајн на нови производи во зависност од вашите барања. Сега, нашите производи се продаваат добро во светот; Клиентите се многу задоволни со нашите производи.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

Брави за контејнери

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Брави за контејнери - Container Locks
Брави за контејнери
модел - Container Locks
КАРАКТЕРИСТИКИ:
  • ДУПКА ЗА КЛУЧ ПРЕДЕН-За да биде погодно користете,One Lus не само што ја произведува оваа брава со висок квалитет како и обично, туку и дизајнира за заклучување/отклучете го патот пред површината на бравата.
  • Овој Скриен окно катанци направени од интегриран со нерѓосувачки челик(SUS304),временски доказ,анти-'рѓа,висока безбедност,тешки-должноста и зацврстените окови се најтешките катанци од нивниот тип што некогаш им биле понудени на оние кои се сериозни во врска со безбедноста.
  • Телото на бравата го крие окното и на тој начин нуди максимална заштита од дупчење,пилање,љубопитните,стапчиња,извлекувачи на вдлабнатини и чекани&мдаш;па тие’се идеални за заштита на области со висока безбедност и се прилагодливи за примена не само на контејнери туку и на гаражи,згради за складирање,возила,комерцијални објекти,индустриски погони и автомати итн.
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Container Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за контејнери, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за контејнери производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Van Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за контејнери, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за контејнери производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Storage Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за контејнери, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за контејнери производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Hockey Puck Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за контејнери, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за контејнери производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Heavy Duty Security Hasp
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings