Нерѓосувачки катанец

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Нерѓосувачки катанец, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите производи со висок квалитет на материјали и напредна технологија механизам може да ги исполни современи стилови.
Главно ние професионално производство со врвен квалитет

Нерѓосувачки катанец

, Дека посветени да обезбедат најдобрите производи и служи за да ви по најповолна цена. Имаме испорачува нашите производи на многу клиенти со добра репутација за неколку години. Па ние сигурно може да се каже дека квалитетот и цената на нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти задоволи.
  • Нерѓосувачки катанец - Stainless Steel Disc Padlock
Нерѓосувачки катанец
модел - Stainless Steel Disc Padlock
Катанец на диск од не'рѓосувачки челик со минимална изложеност на окови,достапни во модели со дијаметар помеѓу 60mm и 80mm.

Материјал:Тело на бравата 304SS со стврднат челичен оков и месингани клучеви.

Технологија:
  • Тркалезна форма со минимална изложеност на окови го отежнува оштетувањето со тешки-дежурни алатки.
  • Анти-дупчење заштита преку стврднат оков.
  • Висока безбедност со заштитено влечење.
Апликации:Метал/дрвен кабинет,врата од магацин,транспортот,фабричка сала итн.

ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
Stainless Steel Disc Padlock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нерѓосувачки катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Нерѓосувачки катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Heavy Duty Padlocks – TS Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нерѓосувачки катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Нерѓосувачки катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Security Padlocks – D Series
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нерѓосувачки катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Нерѓосувачки катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Solid Brass Padlocks (Master Key system is optional)
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нерѓосувачки катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Нерѓосувачки катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Round Golden Lock
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ONE LUS INTERNATIONAL CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нерѓосувачки катанец, треба да знаете за највисок квалитет на Нерѓосувачки катанец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Storage Locks
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings